Stina Tirén oljemålning

565679

STINA TIRÉN (1886-1951): Skärgård med tall, signerad och daterad Stina Tirén -50, olja på duk, ca 55x69 cm

Fack 9

Stina Tirén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4220209
4205512

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.