Bengt Åberg oljemålning

565676

BENGT ÅBERG (1941-2015): "Bläckfisken", signerad B Åberg, olja på duk, ca 45x42 cm.

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bengt Åberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4210021
2 600
4206181

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.