Gunder Höög oljemålning

565675

GUNDER HÖÖG (1943-2014): Komposition i vitt med cykel, signerad Gunder Höög, olja på duk, ca 46,5x55 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gunder Höög oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4206633
4205523

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.