Fernand Legér grafiskt blad

565671

FERNAND LEGER (1881-1955): "Nature Morte", signerad i plåten F.L -50, numrerad 4/150, grafiskt blad, ca 30x22 cm

Fack 1

Fernand Legér grafiskt blad
Budhistorik (21 bud)
4220727
2 800
4220521
2 600
4220521
2 400
4220412
4220222

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.