Ingmar Relling Siesta fåtöljer

565664

INGMAR RELLING, "Siesta", fåtöljer, 1 par, bonad björk, skinnklädsel, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar, skador på klädseln, något ostadiga

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Budhistorik (3 bud)

4215434
450
4219642
4215434

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.