Ljusplåtor mässing

565660

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets början, barockstil, mässing med graverad och cisellerad hjärtformad samt bladrik dekor, var och en för en ljus, höjd ca 62 cm

Bruksslitage, mindre repor

Metall, Belysning

Hylla 2

Ljusplåtor mässing

Budhistorik (7 bud)
4219754
600
4219094
550
4216040
500
4215563
450
4206583

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.