Spegel 1800-tal

565654

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets första hälft, senempire, höjd ca 107 cm

Diverse, Speglar

Rum 2

Spegel 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
4219078
4219072
1 900
4219072
1 700
4208562
1 600
4219071
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.