Byrå 1700-tal

565651

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanerad i valnöt och valnötsrot, 3 lådor, beslag i brons, höjd ca 79, 107x49 cm, nyckle finns

Renoverad/fanérlagningar, delvis solblekt, kompletterade kantlistrer, fanérsprickor, skiva med fanérresning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Byrå 1700-tal

Budhistorik (26 bud)
4220993
18 000
4221070
17 500
4220993
17 000
4221065
16 500
4220993
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.