Matbord 1950-tal

565645

MATBORD, skiva fanerad i teak med ekkanter, ben i massiv ek, 2 iläggsskivor á 55 cm, höjd ca 72, 140-250 x 88 cm

Bruksslitage, skiva med märken

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord 1950-tal

Budhistorik (11 bud)
4206128
4220325
750
4206128
700
4220324
650
4206128
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.