Vägglyster 1900-tal

565637

VÄGGLYSTER, 1 par, omkring 1900-talets mitt, elektrifierade, stomme i mässing, olikslipade prismor, höjd ca 38 cm

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 4

Vägglyster 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4215805
2018-08-26 18:17:25

2018-08-28 kl 17:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.