Taklampor 1 par från 1970-talet

565636

TAKLAMPOR, 1 par, lergods, 1970-tal, dekor av rundlar i relief, turkos glasyr med blå skiftningar, höjd ca 21 cm, inklusive sladd ca 100 cm

Smärre glasyrnagg, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion

Belysning, Taklampor

Budhistorik

2018-08-28 kl 14:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.