Fåtöljer samt fotpall

565626

FÅTÖLJER, 1 par, FOTPALL, 1900-talets andra hälft, Futura Inter AB, etikettmärkta, rosa tygklädsel, sitthöjd ca 32 cm

Klädsel med smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 18

Fåtöljer samt fotpall

Budhistorik

2018-08-28 kl 15:46
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.