Liber Fridman oljemålning

565619

LIBER FRIDMAN (1910-2003): Porträtt, signerad och daterad Liber Fridman 1964, blandteknik på pannå, ca 58x39 cm

Smärre stötskador, mindre hål

Rum 2

Liber Fridman oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4210109
2018-08-23 18:52:17

2018-08-28 kl 16:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.