Bruno Mathsson fåtölj Karin

565617

BRUNO MATHSSON, "Karin", fåtölj, stomme i förkromade stålrör på hjul, djuphäftade plymåer med svart skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, en armlänsklädsel med lagning

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Bruno Mathsson fåtölj Karin

Budhistorik (10 bud)
4221095
5 400
4221068
5 200
4220645
5 000
4221066
4 800
4220645
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.