Bellmanstolar Karl Johan

565611

STOLAR, 4 st., så kallade Bellmanstolar, 1800-talets första hälft, Karl Johan, skuren dekor, bemålade i gräddvitt, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, senare bemålning

Möbler, Stolar

Rum 22

Bellmanstolar Karl Johan

Budhistorik (23 bud)
4220575
5 000
4220588
4 800
4220575
4 600
4220574
4 400
4220555
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.