Bokställ 1700-tal barock

565610

BOKSTÄLL, 1700-tal, barock, svartmålad, genombruten dekor i form av hjärta, vikbar, höjd utfälld 31 cm

Lagningar

Diverse, Böcker/Kartor

Rum 7, Hylla 6

Bokställ 1700-tal barock

Budhistorik (7 bud)
4205852
3 800
4221244
3 600
4205852
3 400
4213485
3 200
4205852

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.