Olof Arborelius oljemålning

565603

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Vinterlandskap, monogramsignerad OA, olja på pannå, intyg a tergo, ca 13x18 cm

Färgbortfall, spår av stift

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4220554
550
4220447
500
4220447
450
4216430
4207855

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.