Olja på duk av Hugo Zuhr

565600

HUGO ZUHR (1895-1971), "Vik", signerad HZ samt a tergo Hugo Zuhr 63 Vik, olja på duk ca 48x72 cm

UTSTÄLLD: Gummesons konstgalleri, Stockholm

Fack 16

Olja på duk av Hugo Zuhr

Budhistorik (17 bud)
4215760
4 600
4221188
4 400
4215760
4 200
4221184
4215760
3 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.