Christopher Gibson skulptur

565599

CHRISTOPHER GIBSON (född 1952): Torso, brons, sockel i trä, signerad och daterad Chris Gibson 1992-09-06, totalhöjd ca 20

INFORMATION: Christopher Gibson är offentlig representerad i Stockholms stad med skulpturen Förvandlingen från 1984 på Vanadisplan

Sockel med spricka

Konst, Skulpturer

Monter 3

Christopher Gibson skulptur

Budhistorik (23 bud)
4219799
2 400
4219739
4219646
4219646
1 600
4216485

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.