Lars Stenman olja på duk

565598

LARS STENMAN (född 1954), Hus vid åker i skymningsväder, signerad LS samt Lars Stenman och daterad - 07, olja på duk ca 68x75 cm

Rum 5

Lars Stenman olja på duk

Budhistorik (14 bud)
4219888
3 200
4216416
4216416
2 800
4216320
2 600
4211467
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.