Skulptur

565596

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stående kvinna, skulptur, monogramsignerad BK, brons, höjd ca 25 cm

Konst, Skulpturer

Monter 4

Skulptur

Budhistorik (10 bud)
4220304
1 700
4214756
1 600
4220303
1 600
4214756
4206372

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.