Fåtölj med fotpall Ligne Roset

565580

LIGNE ROSET, fåtölj med fotpall, design troligen Michel Ducaroy, Frankrike, 1980/90-tal, klädsel i vitt skinn, svartlackerade ben, sitthöjd 37, bredd 107 cm, märkta Ligne Roset

Bruksslitage, patina, lättare smuts

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (2 bud)

4218950
4206326

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.