Porslinsvas Kina

565576

VAS, 1900-tal, Kina, porslin, blåvit glasyr med dekor av drakar, höjd ca 21 cm

Basen med nagg

Orientaliskt, Porslin

Porslinsvas Kina

Budhistorik (22 bud)
4218667
4218890
1 900
4218667
1 700
4218691
1 600
4218667
1 400

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.