Visitkortshållare samt ask

565554

VISITKORTSHÅLLARE, skuren buxbom, ASK, sköldpaddsskal och pärlemor, 1800-talets slut, Asien, höjd 11 resp 10 cm

Visitkortshållarens lock med lagning, asken med fanerskador

Diverse, Orientaliskt

Monter 30

Visitkortshållare samt ask

Budhistorik (15 bud)
4215782
4216379
4215782
900
4212343
850
4204438

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.