Silverskrin

565553

CIGARILLASK, silver, insats i cederträ, svenska kontrollstämplar 1935, lock med graverat monogram, mått 14x10x4,5 cm

Sedvanligt bruksslitage, monogramgravering

Silver

Silverskrin

Budhistorik (7 bud)
4215111
600
4214855
550
4214030
500
4212912
450
4212726

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.