Kaffeservis Cartier

565549

CARTIER, Paris, kaffeservis "La Maison Venitienne", 7 delar, porslin bestående av 4 kaffekoppar med fat, 1 sockerskål, 1 mjölkkanna och 1 kaffekanna

Smärre slitage, ett underfat med mindre nagg, lock till sockerskål saknas

Keramik/Porslin, Fashion

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kaffeservis Cartier

Budhistorik (5 bud)
4222621
4207172
4207169
900
4207167
500
4207165

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.