Sängbord

565546

SÄNGBORD, 1 par, 1920-/30-tal, bemålade, invändigt med lådor respektive hyllplan, höjd ca 101, 47x36 cm

Senare bemålning, slitage, senare beslag

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Sängbord

Budhistorik (10 bud)
4216328
4216327
1 900
4216322
1 800
4215560
1 700
4215559
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.