George Lodström oljemålning

565543

GEORGE LODSTRÖM (1915-1972): Skeppsbron, signerad och daterad Lodström -68, olja på duk, ca 80x100 cm

Rum 20

George Lodström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4216295
4216287
2 800
4216283
2 600
4216277
2 400
4216281
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.