Byrå gustaviansk stil

565541

BYRÅ med stenskiva, ca 1920-tal, gustaviansk stil, fanerad med olika träslag, centralt listverk och dekor av brons, höjd ca 78, 93x49 cm

Smärre slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
4216238
4216236
1 900
4215792
1 800
4215302
1 400
4213295

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.