Ernst Anders Klingwall oljemålning

565535

ERNST ANDERS KLINGWALL(1855-1929): Ladugårdsinteriör med avbruten herdestund, signerad och daterad a tergo 1877, olja på duk, ca 42x30 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Budhistorik (1 bud)

4203771
2018-08-20 13:28:00

2018-08-26 kl 21:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.