Fåtölj Bertil Fridhagen

565525

BERTIL FRIDHAGEN, fåtölj "Aristokrat", Bröderna Andersson, 1960-tal, stomme av valnöt, klädd med ljusgrönt tyg, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, klädsel med märken

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Fåtölj Bertil Fridhagen

Budhistorik (17 bud)
4216160
2 800
4216156
2 600
4216151
2 400
4215966
4215669

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.