Ingvar Elén oljemålning

565516

INGVAR ELÉN (1915-1973): Nakenakt, signerad och daterad Elén -35, olja på duk, ca 89x63 cm

Smärre färgbortfall

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ingvar Elén oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4218968
4218972
1 900
4218968
1 800
4218813
1 700
4218431
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.