Blombord

565514

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, art deco, stomme i gjutjärn med guldbemålade detaljer, höjd ca 73 cm

Bruksslitage, enstaka spår av rost

Diverse, Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 15

Blombord

Budhistorik (17 bud)
4212420
4215745
4212420
1 700
4214940
1 600
4212420

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.