Olof Arborelius oljemålning

565495

OLOF ARBORELIUS (1842-1915), Skogsbacke med kvinna, signerad och daterad Olof Arborelius 1901, olja på duk,74x60 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4216006
4216005
3 800
4216003
3 600
4216002
3 400
4216001
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.