Stig Claesson tusch Stockholm

565489

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Från söder, vy över Stadshuset, signerad och daterad Stig Claesson 76, tusch, ca 42x53 cm

Konst, Teckningar, Stockholmiana

Fack 21

Stig Claesson tusch Stockholm

Budhistorik (10 bud)
4215972
4215969
1 400
4212245
1 300
4212243
4212241

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.