Yrjö Edelmann gicleé

565486

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Flashlighted flating parcel in stormy ocean and sky", signerad och numrerad 141/150, giclée , bildmått 77x90 cm

Konst, Grafik, Nutida

Fack 54

Yrjö Edelmann gicleé
Budhistorik (5 bud)
4214159
1 600
4203934
4202281
4202168
750
4201909

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.