Roland Svensson Möja

565478

ROLAND SVENSSON (1910-2003):"Ramsmora Möja", signerad och numrerad 186/200, litografi, bildmått ca 30x18 cm

Fack 7

Roland Svensson Möja
Budhistorik (6 bud)
4218235
550
4215028
500
4214907
450
4212722
4212086

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.