Skåp gustaviansk stil

565476

SKÅP, 2-delat, 1900-talets senare hälft, gustaviansk stil, stomme i vitmålad MDF, över och underdel med dörrpar med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 172 cm, ca 142x44 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
4214965
4215868
4214965
4208553
4206577

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.