Antoni Tàpies litografi

565475

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): ''Air'', 1971, signerad Tapies, numrerad 16/50, färglitografi, bladmått ca 27x22 cm

Fack 19

Antoni Tàpies litografi
Budhistorik (8 bud)
4213595
4204420
1 900
4213592
1 800
4204420
1 700
4204197
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.