Otte Sköld oljemålning

565472

OTTE SKÖLD (1894-1958): Motiv från Medelhavet, signerad, olja på pannå, ca 19x25 cm

Fack 38

Otte Sköld oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4215656
4210338
4202880
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.