Richard Ryan Rom

565471

RICHARD RYAN (född 1974): Mapp "Mi sono perso a Roma", med 4 serigrafier: "Colosseum Car Crash", "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", "Bright Star", signerade Ryan, numrerade 91/350, silkscreen, bladmått ca 48 x 62 cm

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan Rom

Budhistorik (23 bud)
4215935
3 400
4215933
3 200
4215934
3 200
4215933
4215930
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.