IKEA skrivbord stol

565456

IKEA:S 1700-TALSSERIE, "Österby Bruk" och "Odenslunda", skrivbord, stol, rokokostil, skrivbordet med låda i sargen, dragknopp i mässing, låda med dackinredning, bemålade, brännmärkta, sitthöjd ca 48, höjd ca 76, 118x60 cm

Slitage, repor, skiva med fläckar

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 21

IKEA skrivbord stol

Budhistorik (13 bud)
4217548
6 400
4217753
6 200
4217548
5 800
4204228
5 600
4204228
3 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.