Serveringskarott England

565441

KAROTT, med lock, pläter, England, 1900-tal, ca 15x35 cm

Bruksslitage, repor

Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Serveringskarott England

Budhistorik (3 bud)

4214307
500
4205596
450
4205596

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.