Servetter linne 1900-tal

565439

SERVETTER, 24 st, 12+9+3, linne, 1900-tal, ca 58x58 resp ca 47x50 cm

Bruksslitage, smärre missfärgningar, några servetter med monogramgravyr

Diverse, Mattor/Textilier

Servetter linne 1900-tal
Budhistorik (4 bud)

4213470
500
4213113
450
4213113
4202861

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.