Matbord 1800-talets slut

565414

MATBORD, 1800-talets slut, alm, s k månbord, två delar med halvovala skivor, svarvade ben, höjd 77, total diameter 110 cm

Skivorna med torrsprickor, bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord 1800-talets slut

Budhistorik (6 bud)
4215692
550
4212665
500
4212664
450
4211597
4211595

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.