Asiatiska skulpturer

565404

SKULPTURER, 2 st, Asien 1800-/1900-tal, förgyllt och bronserat trä, höjd ca 14-20 cm

Lös träsockel medföljer, en med torrspricka, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 8

Asiatiska skulpturer

Budhistorik (2 bud)

4215663
4208333

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.