Färglitografi Olle Nyman

565395

OLLE NYMAN (1909-1999), Utan titel- komposition med ansikte, signerad Olle Nyman, daterad -75 och numrerad 257/260, färglitografi ca 21x22 cm

Ej examinerad ur ram

Färglitografi Olle Nyman

Budhistorik (28 bud)
4218929
2 400
4218947
4218929
4218934
1 900
4218929
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.