Karin Ossborn oljemålning

565389

KARIN OSSBORN (1900-tal): Kustvy, signerad och daterad Karin Ossborn 1949, olja på duk, ca 55x65 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Karin Ossborn oljemålning
Budhistorik (1 bud)

4215662
2018-08-26 17:00:13

2018-08-26 kl 17:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.