Hallbyrå teak

565385

HALLBYRÅ, 1960-tal, teak, tre lådor, handtag i mässing, höjd 62, 60x33 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Hallbyrå teak

Budhistorik (5 bud)
4215661
500
4214340
450
4205506
4205506
4203066

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.