Oljemålning Edvin Ollers

565378

EDVIN OLLERS (1888-1959), Kustmotiv, signerad E. Ollers och daterad 1951, olja på duk, ca 44x54 cm

Fack 12

Oljemålning Edvin Ollers

Budhistorik (11 bud)
4218900
4218899
950
4218898
900
4218897
850
4218895

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.